0470-739800

Personlig rådgivning

Vänligen ange dina kontaktuppgifter samt beskriv ditt ärende i formuläret nedan så återkopplar vi med en bekräftelse på din förfrågan fortast möjligt.

Typ av ärende

Låt oss hjälpa dig

Välkommen med din förfrågan! Vi tar hand om den på bästa sätt.

Martin Andersson

Butikschef / Säljare

martin@vft.se

0470-73 98 07

Malin Calmernäs

Säljare

malin.c@vft.se

0470-73 98 12

Micke Nilsson

Säljare

micke@vft.se

0470-73 98 08

Frida Johansson

Säljare

frida@vft.se

0470-73 98 16

Sofie Hildebrand

Säljare

sofie@vft.se

0470-73 98 14

Daniel Valdehammar

Säljare

daniel.j@vft.se

0470-73 98 04

Johannes Larsson

Säljare

johannes@vft.se

0470-73 98 05

Malin Pettersson

Säljare

malin@vft.se

0470-73 98 09

YrkesButik

stefan Grem

Säljare / Yrkesbutik

stefan@vft.se

0470-73 98 10

Ulf Rydberg

Vice Butikschef / Yrkesbutik

uffe@vft.se

0470-73 98 41

Robert Gustavsson

Säljare / Yrkesbutik

robert@vft.se

0470-73 98 40

Peter Olsson

Distribution

0470-73 98 00

Måleri

Andreas Blomqvist

VD & ägare

Arbetsledare -Entreprenad

andreas@vft.se

0470-73 98 54

Freddie Olsson

Vice VD & ägare

Arbetsledare – Entreprenad

fredde@vft.se

0470-73 98 53

Daniel Grundström

Arbetsledare – Privata hem & Entreprenad

daniel.g@vft.se

0470-73 98 57

Daniel Eriksson

Arbetsledare – Privata hem

daniel.e@vft.se

0470-73 98 55

Golv & Badrum

Björn Bogren

Arbetsledare -Entreprenad

bogren@vft.se

0470-73 98 71

Fredrik Johansson

Arbetsledare – Privata hem

f.johansson@vft.se

0470-73 98 73

Staffan Johansson

Arbetsledare – Privata hem

staffan@vft.se

0470-73 98 72

Sofie Liljedahl

Projektledare & KMA-samordnare

sofie.l@vft.se

0470-73 98 06

Administration

Henrik Borg

Ekonomichef

henrik@vft.se

0470-73 98 52

Roger Bolsgård

Kalkylator

roger@vft.se

0470-73 98 56

Christina Rundqvist

Ekonomi/Personaladministratör

christina@vft.se

0470-73 98 51

Jennie Tsomidis Lind

Marknadskoordinator

jennie@vft.se

0470-73 98 13

Alltså vilken dag vi hade i onsdags! 😎 
Det var inte bara trevliga kunder och leverantörer som kom när Yrkesbutiken bjöd på "Proffsdag", det fina sommarvädret kom också och det kunde faktiskt inte bli bättre! 🌞 
Tack alla som kom och alla inblandade! 🙏 

Här kommer vinnarna i dom olika tävlingarna:
Stort grattis till er! 
Någon hade mer tur än andra.... 🎉✨️🏆 ..orättvist kan tyckas, men sånt är livet 😜 
●Lip- Elektrisk bordsgrill - Mattias Thorén gissade på närmast vikt med 17,5kg, rätt svar var 17,65kg 
●Harvia- KIP60 Bastuaggregat (värde 3250:-)- B-O Svensson gissade på närmast antal 454000st, rätt svar var 200000st 
●Anza- Hoodie +AnzaPRO pensel - Magnus Emanuelsson gissade på närmast antal med 16348st, rätt svar var 30000st 
●Mäster- Magnus Emanuelsson hade även alla rätt här! Och vinner en hel påse laddad med massor av fina penslar och verktyg från Mäster 🎉 

#proffsdag #hantverkare #målare #snickare #golvläggare #plattsättare #bygg #yrkesbutik #AnzaPRO #anza #Harvia #Mäster #Mästerpenslar #Lip #Verktyg #littlegreene #Beckers #caparol #jotun #kährs #golvabia #renta #dekora #tebobyggtillbehör #engwalloclaesson #hultafors #knauf #enyroom #sanospizza #alforthem

Alltså vilken dag vi hade i onsdags! 😎
Det var inte bara trevliga kunder och leverantörer som kom när Yrkesbutiken bjöd på "Proffsdag", det fina sommarvädret kom också och det kunde faktiskt inte bli bättre! 🌞
Tack alla som kom och alla inblandade! 🙏

Här kommer vinnarna i dom olika tävlingarna:
Stort grattis till er!
Någon hade mer tur än andra.... 🎉✨️🏆 ..orättvist kan tyckas, men sånt är livet 😜
●Lip- Elektrisk bordsgrill - Mattias Thorén gissade på närmast vikt med 17,5kg, rätt svar var 17,65kg
●Harvia- KIP60 Bastuaggregat (värde 3250:-)- B-O Svensson gissade på närmast antal 454000st, rätt svar var 200000st
●Anza- Hoodie +AnzaPRO pensel - Magnus Emanuelsson gissade på närmast antal med 16348st, rätt svar var 30000st
●Mäster- Magnus Emanuelsson hade även alla rätt här! Och vinner en hel påse laddad med massor av fina penslar och verktyg från Mäster 🎉

#proffsdag #hantverkare #målare #snickare #golvläggare #plattsättare #bygg #yrkesbutik #AnzaPRO #anza #Harvia #Mäster #Mästerpenslar #Lip #Verktyg #littlegreene #Beckers #caparol #jotun #kährs #golvabia #renta #dekora #tebobyggtillbehör #engwalloclaesson #hultafors #knauf #enyroom #sanospizza #alforthem
...

Proffsdag! 15 Maj kl.11.00 - 14.00 🤩
Yrkesbutiken bjuder alla Växjös proffs på en strålande hantverksdag med trevligt mingel och tävlingar 🎉🙌
Flera av våra leverantörer är på plats, och Sanos kommer servera hemgjorda pulled beefburgare. Vi träffas ute om vädret tillåter, annars ses vi på lagret.
Hoppas att vi ses! 😃
Välkomna!

Proffsdag! 15 Maj kl.11.00 - 14.00 🤩
Yrkesbutiken bjuder alla Växjös proffs på en strålande hantverksdag med trevligt mingel och tävlingar 🎉🙌
Flera av våra leverantörer är på plats, och Sanos kommer servera hemgjorda pulled beefburgare. Vi träffas ute om vädret tillåter, annars ses vi på lagret.
Hoppas att vi ses! 😃
Välkomna!
...

Vi har öppet idag! 
Kl.09.00 - 14.00
Välkomna 🤗

Vi har öppet idag!
Kl.09.00 - 14.00
Välkomna 🤗
...

Idag startar kampanjen på Sandbergs tapeter, 15% på alla deras kollektioner och mönster 🎉🙌
Kampanjen gäller t.o.m. den 7 Maj 

#tapeter #tapetsera #sandbergwallpaper #mönstradetapeter #växjöfärgochtapetaffär #Växjö #happyhomesväxjö

Idag startar kampanjen på Sandbergs tapeter, 15% på alla deras kollektioner och mönster 🎉🙌
Kampanjen gäller t.o.m. den 7 Maj

#tapeter #tapetsera #sandbergwallpaper #mönstradetapeter #växjöfärgochtapetaffär #Växjö #happyhomesväxjö
...

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There are no business accounts connected.